HARMONOGRAM ROZPOCZĘCIA ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

Podczas uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021 obowiązują zasady zachowania bezpieczeństwa w związku z zagrożeniem COVID – 19, tj.:

1.   Uczniowie mają zasłonięte usta i nos – maseczka/ przyłbica;

2.   Przy wejściu do szkoły należy zdezynfekować ręce;

3.   Należy zachowywać zalecany dystans społeczny.  

 

Godz. 8.00

Lp. Klasa Wychowawca sala
1 4aT Litzbarski Sławomir 0.10 (w)
2 4bcT Gronek Ryszard 0.12 (w)
3 4dT Romanowska Joanna 141
4 4efT Gesse Witold 313A
5 4gT Pierzchała Marek 112
6 3aLO Bączek – Motała Barbara 128
7 2aBSp Kowalczuk Agnieszka 141
8 2bBSp Silikowski Andrzej 137
9 2aBSg Jaworska Anna 148
10 3aBS Jaszewski Mariusz 0.4 (w)

 

Godz. 9.00 – dziedziniec szkoły – spotkanie z Dyrektorem szkoły

Lp. Klasa Zawód Wychowawca sala
1 1aT Technik elektryk Klawikowski Tomasz 0.12 (w)
2 1bT Technik elektryk Rutkowska Joanna 229
3 1cT Technik elektronik Falkowska Angelika 246
4 1dT Technik automatyk Pałubicki Jacek 146
5 1aBS Elektryk Czarnecka Mariola 102
6 1bBS Elektryk Kotwica Tomasz 0.4 (w)

 

Godz. 10.00 – dziedziniec szkoły – spotkanie z Dyrektorem szkoły

Lp. Klasa Zawód Wychowawca sala
1 1eT Technik informatyk Graczyk Agnieszka 129
2 1fT Technik informatyk Szmigiel Piotr 141
3 1gT Technik programista Rybakowska Anna 127
4 1hT Technik programista Smentek Magdalena 144

 

Godz. 11.00

Lp. Klasa Wychowawca sala
1 2aTp Łukasik Grzegorz 249
2 2bTp Rejmak Ignacy 250
3 2cTp Kużel Lidia 224
4 2dTp Zabłońska Barbara 142
5 2eTp Kotkowski Leszek 231
6 2fTp Krzemiński Michał 318
7 2hTp Grzenkowicz Monika 102
8 2iTp Kubińska Bożena 137
9 2aTg Cyman Agnieszka 132
10 2bTg Wesołowska Aleksandra 129
11 2cTg Kankowska Dominika 230
12 2dTg Masłowski Radosław 0.4 (w)
13 2eTg Górska – Szczotkowska Marta 314
14 2fTg Mikołajewska Izabela 229
15 2gTg Szymańska Katarzyna 246

 

Godz. 12.00

           

Lp. Klasa Wychowawca sala
  1 3aT Moza Leon 1.11 (w)
2 3bT Dzięcielska Magdalena 135
3 3cT Rychert Krystian 229
4 3dT Nicińska Iwona 120
5 3eT Misiaczyk Agnieszka 127
6 3fT Pawłowska Sylwia 128
7 3gT Rojewski Przemysław 245