Drodzy Uczniowi, Szanowni Rodzice.

Pełna treść komunikatu

 

Znaleźliśmy się w nietypowej sytuacji dla Państwa i Uczniów. Pomimo tego, że różnimy się wszyscy od siebie, zachowanie spokoju będzie miało duży wpływ na odporność zarówno psychiczną jak i fizyczną.

 

Zapewne są uczniowie, którzy w obecnej sytuacji czują pewne podekscytowanie, (w końcu nie trzeba chodzić do szkoły i tyle nowych ciekawych rzeczy dzieje się wokół). Są jednak i tacy, którzy z dużym niepokojem i lękiem sprawdzają portale informacyjne, poszukują informacji o zagrożeniu. Jeszcze inni, mówią: dość! – już nie mogą oglądać, słuchać, czytać i rozmawiać na temat zagrożenia koronawirusem. Wszystkie, nawet te szczęśliwe, z różnym natężeniem i częstotliwością odczuwają nieprzyjemne uczucia. Boją się… Ten strach, zupełnie zrozumiały w obecnej sytuacji, wymaga od nas dorosłych właściwych zachowań.

 

Publikujemy Państwu na stronie szkoły informacje, które być może pomogą uczniom przetrwać w dobrej kondycji i jednocześnie wesprzeć Państwa w działaniach.

 

 

Szanowni Państwo, proszę być dobrej myśli i wykorzystać ten czas na budowanie więzi rodzinnych. To, co robicie, ma znaczenie.

Życzę Rodzicom i Uczniom dużo zdrowia i wytrwałości.

 

 

Z wyrazami szacunku

Krystyna Grubba

Dyrektor PZS nr 2 w Wejherowie