Miło nam poinformować, że uczeń naszej szkoły, Dawid Kwidziński z klasy 2b BS, odniósł znaczący sukces muzyczny.
Dawid zdobył II miejsce w V Grudziądzkim Konkursie Instrumentów Dętych w klasie puzonu. To duże osiągnięcie, które świadczy o jego talencie, zaangażowaniu oraz wielu godzinach pracy i ćwiczeń.
Na co dzień Dawid rozwija swoje umiejętności jako uczeń Szkoły Muzycznej w Gdańsku, gdzie doskonali grę na puzonie. Jego sukces jest powodem do dumy nie tylko dla niego samego, ale także dla całej społeczności szkolnej. Serdecznie gratulujemy Dawidowi i życzymy dalszych sukcesów oraz rozwijania muzycznej pasji!
O czym z dumą donosi wychowawczyni Joanna Szur