Targi Trako 2023

27.09.2023

W dniu 22 września 2023 roku uczniowie klasy 3dT (technik automatyk)  wzięli udział w Dniu Edukacji i Kariery na Targach Trako.

TRAKO to największe i najbardziej prestiżowe w Polsce oraz drugie w Europie spotkanie branży transportu szynowego. Prezentacja aktualnego poziomu rozwoju systemów transportowych oraz infrastruktury kolejowej w Polsce, Europie i na świecie.

W ramach Dnia Kariery wystawcy Targów TRAKO zaprezentowali najciekawsze oferty pracy, staży i praktyk. Głównym celem spotkań była możliwość bezpośredniej wymiany informacji oraz wzajemnych oczekiwań, pracodawców i pracobiorców, także w perspektywie wyboru kierunku studiów. Podczas całego dnia można było wziąć udział w prelekcjach, warsztatach dedykowanych osobom poszukującym pracy w branży oraz licznych konkursach edukacyjnych.

Uczestnicy mogli również nieodpłatnie zwiedzić ekspozycję wystawienniczą TRAKO, która doskonale obrazuje aktualny stan rozwoju branży, a przede wszystkim prezentuje najnowsze, innowacyjne rozwiązania technologiczne.

 

Wróć