Zdobyliśmy Brązowy Medal w Piłce Ręcznej

25.11.2021

Z radością informujemy, że drużyna piłkarzy ręcznych wywalczyła brązowy medal i tym samym stała się III najlepszą drużyną powiatu wejherowskiego.

To były wyjątkowe rozgrywki po przerwie związanej z pandemią. Drużyna trenowała w każdy poniedziałek, zawodnicy rozgrywali mecze kontrolne realizując przy okazji założenia taktyczne.

W grupie spotkaliśmy się z :
PZS nr 2 Rumia
PSZ nr 3 Wejherowo
O ile pierwszy mecz z PZS 2 Rumia wygraliśmy to kolejny z PZS nr 3 przegraliśmy 2 bramkami. Kolejnym etapem zmagań był mecz finałowy z PZS 4  Samochodówka Wejherowo, to był pełen emocji mecz, który w rozrachunku ostatecznym przegraliśmy. Pozostało nam wiec walczyć o brązowy medal i tu ku naszemu zaskoczeniu spotkaliśmy się znów z PSZ nr 3 Wejherowo- wyciągamy szybko wnioski i gramy z innymi założeniami taktycznymi, co daje nam pewne kilkubramkowe zwycięstwo. Warto dodać, że współpraca opiekunów, nauczycieli wychowania fizycznego była podczas tych rozgrywek wyjątkowa. W związku z nałożoną kwarantanna głównego trenera Izabelę Mikołajewską -nie mogła ona uczestniczyć fizycznie w zmaganiach drużyny. Jednakże pandemia nauczyła nas wszystkich wykorzystywać narzędzia TIK i za pomocą łącza internetowego i komunikatora uczestniczyła w tych rozgrywkach zdalnie. To wyjątkowe i pierwsze takie rozwiązanie, które okazało się być kluczowe w tej sytuacji. Rezultatem takiego działania była możliwość rozmowy z drużyną, wsparcia ich, zmiany założeń taktycznych i zmian zawodników oraz konsultacji wszystkich trzech nauczycieli wychowania fizycznego.
Podziękować należy tu p. Agnieszce Kowalczuk za pomoc i realizację rozwiązania ze zdalną współpracą - to było fantastyczne rozwiązanie. Podziękowania należą się również p. Mariuszowi Jaszewskiemu za profesjonalne merytoryczne wsparcie oraz szybkie reakcje na boisku.

Największe podziękowanie należą się jednak zawodnikom.

Skład drużyny :
1. Frey Hubert 1aT
2. Giedrojć Olaf 2fT
3. Miotk Michał 2fT
4. Pytlarz Seweryn 2fT
5. Domański Szymon 3aTp
6. Hoeft Sebastian 3dTg
7. Get Kamil 3fTg
8. Ceynowa Radosław 3fTp
9. Jung Michał 4bT
10. Łebkowski Oskar 4dT
11. Łaga Bartosz 4aT
12. Wejher Norbert 4aT - kapitan

Serdecznie gratulujemy i jesteśmy z Was bardzo dumni! Dziękujemy za energię, wolę walki i serducho zostawione na parkiecie.
ze sportowymi pozdrowieniami:
Izabela Mikołajewska
Agnieszka Kowalczuk
Mariusz Jaszewski

 

Wróć