Spotkania z rodzicami

Wykaz sal na spotkania z rodzicami

w dniu 14 września 2020 r.

godz. 16.30

Lp. Klasa Zawód Wychowawca Sala Piętro
1 3aT Technik elektryk Moza Leon 1.11 warsztaty  I p.
2 3bT Technik energetyk/
technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej
Dzięcielska Magdalena 146 parter
3 3cT Technik automatyk/
technik elektronik
Rychert Krystian 229 I p.
4 3dT Technik informatyk Nicińska Iwona 120 parter
5 3eT Technik informatyk Misiaczyk Agnieszka 338 Blok B
6 3fT Technik informatyk Pawłowska Sylwia 128 parter
7 3gT Technik teleinformatyk Rojewski Przemysław 245 I p.
8 4aT Technik elektryk Litzbarski Sławomir 0.10 Warsztaty parter
9 4bcT Technik elektronik/
technik energetyk
Gronek Ryszard 0.11 Warsztaty parter
10 4dT Technik informatyk Romanowska Joanna 141 parter
11 4efT Technik informatyk Gesse Witold 313A II p.
12 4gT Technik teleinformatyk Pierzchała Marek 112 parter blok B II p.
13 3aLO ————————– Bączek – Motała Barbara 102 parter
14 1aBS Elektryk Czarnecka Mariola 224 I p.
15 1bBS Elektryk Kotwica Tomasz 127 parter
16 2aBSp Elektryk Kowalczuk Agnieszka 230 I p.
17 2bBSp Elektryk Silikowski Andrzej 015 parter
18 2aBSg Elektryk Jaworska Anna 148 parter
19 3aBS Elektryk Jaszewski Mariusz 318 II p.

 

Wykaz sal na spotkania z rodzicami

w dniu 14 września 2020 r.

godz. 17.30

Lp. Klasa Zawód Wychowawca Sala Piętro
1 1aT Technik elektryk Klawikowski Tomasz 0.12 Warsztaty parter
2 1bT Technik elektryk Rutkowska Joanna 224 I p.
3 1cT Technik elektronik Falkowska Angelika 246 I p.
4 1dT Technik automatyk Pałubicki Jacek 135 parter
5 1eT Technik informatyk Graczyk Agnieszka 129 parter
6 1fT Technik informatyk Szmigiel Piotr 102 parter
7 1gT Technik programista Rybakowska Anna 229 I p.
8 1hT Technik programista Smentek Magdalena 144 parter
9 2aTp Technik elektryk Łukasik Grzegorz 249 I p.
10 2bTp Technik elektryk Rejmak Ignacy 250 I p.
11 2cTp Technik elektronik Kużel Lidia 245 I p.
12 2dTp Technik automatyk Zabłońska Barbara 142 parter
13 2eTp Technik informatyk Kotkowski Leszek 231 I p.
14 2fTp Technik informatyk Krzemiński Michał 0.4 Warsztaty parter
15 2hTp Technik programista Grzenkowicz Monika 148 parter
16 2iTp Technik programista Kubińska Bożena 137 parter
17 2aTg Technik elektryk Cyman Agnieszka 132 parter
18 2bTg Technik elektronik Wesołowska Aleksandra 128 parter
19 2cTg Technik automatyk Kankowska Dominika 230 I p.
20 2dTg Technik informatyk Masłowski Radosław 318 II p.
21 2eTg Technik informatyk Górska – Szczotkowska Marta 314 II p.
22 2fTg Technik programista Mikołajewska Izabela 141 parter
23 2gTg Technik programista Szymańska Katarzyna 127 parter

 

Wykaz sal na spotkania z rodzicami

w dniu 15 września 2020 r.

godz. 16.30

 

Lp. Klasa Zawód Wychowawca Sala Piętro
1 4dT Technik informatyk Romanowska Joanna 141 parter
2 2aBSg Elektryk Jaworska Anna 314 II p.