Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

 

Rok szkolny  2019/2020 był trudny zarówno dla uczniów, jak i nauczycieli. Zmieniło się wszystko w naszym szkolnym życiu- rytm nauki, warunki, codzienność… Musieliśmy szybko zdobyć nowe kompetencje tak niezbędne w czasie zdalnego nauczania.

 

Ze względu na sytuację epidemiczną w Polsce i związany z nią reżim sanitarny zakończenie roku szkolnego  wyglądało inaczej niż w latach ubiegłych: nie było uroczystego apelu ani programu artystycznego.

 

Jednak z zachowaniem niezbędnych środków ostrożności, 26 czerwca 2020 roku odbyły się spotkania wychowawców z tymi uczniami, którzy chcieli odebrać swoje świadectwo szkolne. A wyróżniającym się  uczniom świadectwa i nagrody książkowe w szkolnej auli wręczała dyrektor PZS nr 2  pani Krystyna Grubba.

 

Uczniowie wejherowskiego „Elektryka” sprostali wyzwaniu i rok szkolny zakończyli z wieloma sukcesami- liczne świadectwa z wyróżnieniem, doskonałe wyniki w konkursach i zawodach, dokonania artystyczne, osiągnięcia sportowe.

 

Natomiast ogromnym zwycięstwem naszych uczniów jest to, że wytrwali w tym czasie naznaczonym niedogodnościami i niepewnością.  Dlatego szczerze gratulujemy wszystkim naszym uczniom ich sukcesów i życzymy udanych, radosnych, ale przede wszystkim zdrowych i bezpiecznych wakacji!