Wizyta w Domu Pomocy Społecznej w Wejherowie

W dniu 30 stycznia 2020 r. uczniowie naszej szkoły, z nauczycielem bibliotekarzem, p. Małgorzatą Olszak,  odwiedzili mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Wejherowie, przy ul. Św. Jacka 14. Młodzież przedstawiła spektakl, który wystawiono w naszej szkole z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

 

Następnie odbyło się wspólne śpiewanie z mieszkańcami i pracownikami DPS.

 

W przedstawieniu wystąpili: Maciej Gaffke, Mateusz Jarzembiński, Dominik Pobłocki, Martyna Słowy – kl. 1 cTP, Maja Formela, Marika Mielewczyk – kl. 1 dTP, Sebastian Hoeft – kl. 1 dTG, Wiktoria Pohl, Kinga Wodzik – kl. 3 gT.

 

Oprawa muzyczna:  Jakub Hirsch (organy) – kl. 2 eT, Jaromir Dzienisz (gitara) – kl. 1 bTG,  Filip Pieper (flet) – kl. 1 dTP.

 

Oprawa multimedialna:  Paweł  Dziubich – kl. 1 dTG.

 

Obsługa fotograficzna:  Daniel Benesz – kl. 1 bTG.

 

Wszyscy uczniowie stworzyli spontanicznie chór śpiewając kolędy i piosenki biesiadne. Wsparli Ich maturzyści z kl. 3 bLO: Jakub Lange, Karol Malottki, Sandra Rogala i Kinga Szenkin oraz Stanisław Bożych z klasy 1 fTG.

 

 

Małgorzata Olszak