SZTAFETĄ NA PRZEŁAJ

Piątek miły początek.. weekendu. Ale nie tylko, piątek 4 października okazał się miłym początkiem rywalizacji powiatowej licealiady w roku szkolnym 2019/2010. Odbywające się tego dnia zmagania szkół średnich w Sztafetowych Biegach Przełajowych zakończyły się nie lada sukcesem dla zarówno damskiej jak i męskiej reprezentacji naszej szkoły.  Nasze dziewczęta okazały się drugą najszybszą sztafetą, zdobywając tym samym srebrny medal w powiecie. Chłopcy natomiast, po równie ciężkiej jak w przypadku damskiej sztafety walce, uplasowali się na czwartym miejscu, wyprzedzając pięć innych szkół. Ogromne gratulacje za upór i walkę do „ostatniego metra” należą się wszystkim naszym zawodnikom!

 

Skład sztafety damskiej:

 

1. Skrzypkowska Estera 2aLO

2. Matyszewska Karolina 2aLO

3. Zalewska Adriana 2aLO

4. Gajewska Patrycja 2aLO

5. Paśnicka Martyna 3efT

6. Lezner Joanna 2aLO

7. Styn Anna 3aLO

8. Labudda Małgorzata 2aLO

9. Rogala Sandra 3bLO

10 Labudda Agnieszka 3aLO

 

rezerwowi: Milczewska Julia 2aLO

 

Skład sztafety męskiej:

 

1. Rojewski Stanisław 1hTp

2. Roszman Paweł 2cT

3. Więckowski Dominik 2aLO

4. Kieliński Maciej 1fTg

5. Skurat Szymon 1cTp

6. Stenka Nikodem 3cT

7. Cierocki Dawid 3aT

8. Mera Szymon 1aTp

9. Selonke Paweł 2aLO

10. Szyca Bartłomiej 1eT

 

rezerwowi: Stankiewicz Dawid 4fT, Patelczyk Damian 2aLO, Jankowski Filip 1bTg