XXI Powiatowy Festiwal Poezji w Języku Angielskim

 

W piątek 5 kwietnia 2019r. grupa młodych i zdolnych uczniów Elektryka pod opieką pani Agaty Schulz reprezentowała naszą szkołę na XXI Powiatowym Festiwalu Poezji w Języku Angielskim, organizowanym przez I Liceum Ogólnokształcące w Wejherowie. W całym konkursie wzięło udział ponad 50 uczniów szkół powiatu wejherowskiego. Naszą szkołę godnie reprezentowali:

   •   w kategorii wiersz Weronika Okuń 2aLO i Sandra Rogala 2bLO,

 

   •   w kategorii piosenka Martyna Paśnicka 2eT,

 

   •   w kategorii scenka Marlena Płotka 2dT, Jaub Dzieweczyński 2dT, Łukasz Nowakowski 2dT, Jakub Zadomski 2fT, Kacper Drzymalski 2fT.

 

Z olbrzymią przyjemnością informujemy, że nasza uczennica Sandra Rogala zajęła trzecie miejsce w kategorii wiersz wykonując swoją interpretację utworu Wisławy Szymborskiej „Soliloquy for Cassandra” w przekładzie Stanisława Barańczaka, natomiast uczniowie reprezentujący naszą szkołę w kategorii scenka zajęli pierwsze miejsce mistrzowsko odgrywając swoje role do scenariusza autorskiego zatytułowanego „The Language of Music”. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy talentu i odwagi!!!

 

 

Ogromne podziękowania należą się również Mateuszowi Pionk 2gT za obsługę fotograficzną, Dawidowi Sypion 2gT za pomoc przy scenografii, Agacie Kąkol 3bT za przygotowanie prezentacji która wzbogaciła przedstawienie oraz Markowi Albeckiemu 1aT za cierpliwość przy obsłudze nagłośnienia podczas prób.