Eliminacje powiatowe chłopców w futsal'u

XIX Wojewódzka Licealiada w Futsalu chłopców

MISTRZOWIE!!!

11 grudnia odbyła się XIX Wojewódzka Licealiada w Futsalu chłopców. Zawody były rozgrywane w Chojnicach. Nasza szkoła zajęła 1 miejsce i została MISTRZEM WOJEWÓDZTWA!
 
To historyczny wynik, gdyż jest to nasze pierwsze zwycięstwo w tych rozgrywkach na szczeblu wojewódzkim! Brawo dla wszystkich zawodników i wielkie Gratulacje!
 
 
W pierwszym meczu pomimo naszej przewagi zawodziła skuteczność i przegraliśmy z drużyną z ZSP NR 1 CHOJNICE 2:0. W drugim meczu grupy A, aby awansować musieliśmy wygrać różnicą 3 goli. Od początku meczu z Malborkiem widać było, że drużyna jest zmobilizowana i dąży do zwycięstwa. 4:0 i gramy o złoto!
W finale zmierzyliśmy się z obrońcą tytułu z przed roku ZSO i T USTKA. Pierwsze 5 minut meczu nie było najlepsze w naszym wykonaniu, ale po krótkiej przerwie chłopcy zaczęli grać swoje. 3 gole w ciągu minut, zupełna dominacja i niesamowita skuteczność dzięki której prowadziliśmy do przerwy 3:0. W drugiej odsłonie mądrze broniliśmy wyniku, a przy odrobinie szczęścia mogliśmy pokusić się o wyższe zwycięstwo.
Dla większości chłopaków były to ostanie zawody w futsalu. Po 3 miejscu (2 lata temu) przyszedł czas na złoto. Brawa dla chłopaków za ich pracę, determinację oraz pokorę.
 
 
Pewne jest to, iż ta drużyna przechodzi do historii naszej szkoły!
 
 
Zwycięski skład: Baran Paweł, Formella Oskar, Jakubowski Mikołaj, Kątny Fabian, Koszałka Maciej (wszyscy 3aLO) Neumuller Bartosz (2aBS), Patelczyk Damian (1bLO), Stolarczyk Ksawery (3bT), Kaczykowski Krzysztof (3bT)
 
 
Trener: KOTWICA TOMASZ